Header

Zdrowie i medycyna

Zobacz pełen tekst tutaj - Dowiedz się wszystkiego - Zapisz się - Dowiedz się więcej o nas - Zapisz się - Dołącz - Więcej - Dowiedz się - kliknij tutaj - Dołącz W końcu możliwe, że nie odżywiamy się odpowiednio. Chociaż medycyna idzie nieustannie do przodu, to jednakże ciągle taka osoba, która codziennie przekracza swoje zapotrzebowanie na kalorie, a na dodatek je same niezdrowe jedzenie, nie dostanie pewnego dnia leku, który spowoduje, że z dnia na dzień lata nieodpowiedniego jedzenia nagle ulegną odwróceniu. To byłoby bardzo piękne, ale ciężko mówić w tym momencie o takowej szansie. A więc musimy mocno uważać na to co jemy. Kiedy człowiek tak naprawdę zapomina o tym, aby chociażby zjeść bardzo pożywne śniadanie, zdrowy obiad, to potem nie jest zbytnio usatysfakcjonowany z własnego zdrowia. Warto zwrócić na to dużo większą uwagę, a pewnie będziemy zdrowszymi osobami.
Wracamy po całym dniu profesji do domu, przygotujemy jakieś drobne co trochę do skonsumowania oraz nagle.. przeszywa nas ból nie do ścierpienia. Co dalej czynić? Jedna tabletka znieczulająca, druga, znacznie więcej już nie można... Mają wpaść znajomi, co tu zrobić... już wiem, protetyka stomatologiczna warszawa, dzwonię, numer znam na pamięć. Jak najbardziej, proszę przybyć, czekamy. Idę jak na potępienie. Borowanie, wyrywanie, co jeszcze: A wszystko to pewnie boli jak diabli. Pełny następny dzień spędzę na kanapie z kompresem na twarzy. Poszedłem. Usiadłem w fotelu niemal jak w samolocie. Właściwy wieczór, czy ktoś może mi pomóc? Poszło jak z płatka. Znieczulenie nic nie dolegało. Zabieg - jaki zabieg? To ja miałem wyrwany ząb? Niemożliwe, nic nie czułem. Aha, muszę przybyć za kilka dni do kontroli. Rzecz jasna że przyjdę, Rozumiem, następna wizyta to jedynie dwie plomby. Cała przyjemność po mojej domenie. I tak nie będę nic czuł. Ażeby wizyta u każdego doktora tak naturalnie wyglądała! Chorowanie byloby przyjemnością. Odpowiednio, że ma kto dbać o moje zęby. I mogę jeszcze klika godzin przespać spokojnie do rana.
W końcu możliwe, że nie odżywiamy się dobrze. Chociaż medycyna idzie do przodu, to jednak nadal taka osoba, która każdego dnia przekracza swoje zapotrzebowanie na kalorie, a na dodatek je niezdrowe jedzenie, nie dostanie nagle leku, który spowoduje, że z dnia na dzień lata złego jedzenia nagle ulegną odwróceniu. To byłoby wspaniałe, lecz trudno mówić w tym momencie o takiej szansie. Czyli powinniśmy uważać na to co tak naprawdę jemy. Kiedy człowiek niejako zapomina o tym, aby chociażby zjeść bardzo pożywne śniadanie, bardzo zdrowy obiad, to później nie jest za bardzo usatysfakcjonowany ze swojego zdrowia. Warto zwrócić na to dużo większą uwagę, a zapewne będziemy bardziej zdrowymi ludźmi.

Spis Treści